Посвідчення водія тепер можна обміняти онлайн з доставкою за кордон

Міністерство внутрішніх справ запустило нову послугу для водіїв, що перебувають за кордоном. Відтепер є можливість замовити обмін посвідчення водія з доставкою за межі країни.

Наразі нова послуга доступна для осіб, які знаходяться у Польщі. Як пояснили в прес-службі МВС, цю країну обрали, оскільки саме там перебуває найбільше громадян України, які не можуть поки що повернутись на Батьківщину.

Замовити документ можна в електронному кабінеті водія. Доставка посвідчення водія відбувається через Укрпошту.

Ця послуга стане корисною для осіб, які хочуть обміняти своє перше посвідчення з терміном дії 2 роки. А також у випадку, якщо документ загубився, отримав пошкодження, або змінилися персональні дані.

Необхідно авторизуватись в електронному кабінеті водія, обрати причину обміну посвідчення водія, обрати міжнародне доставлення та здійснити оплату. Після оброблення заявки сервісним центром МВС, готовий документ направляється на обране відділення.

Термін міжнародного доставлення – близько 15 днів. Орієнтовна вартість посвідчення водія – 311 грн за бланк та адмінпослугу. Логістичні витрати поштовим перевізником за кордон становитимуть – 960 грн.