В Дії починається бета-тест онлайн перереєстрації автомобілів, мотоциклів та мопедів

Незабаром у застосунку Дія запрацює нова послуга для водіїв — онлайн перереєстрація транспортних засобів. Сервіс повністю змінить підхід до купівлі-продажу автомобілів та мототехники.

З новою послугою через Дію можна буде перереєструвати транспортний засіб через кілька кліків у застосунку для смартфону. Перевірка ТЗ та користувачів здійснюватиметься автоматично, без участі адміністратора.

Про це повідомляється на сайті Дії.

Послуга буде доступна для легкових автомобілів, мотоциклів чи мопедів. У застосунку продавцю потрібно сформувати заяву в Дії та поділитися з покупцем QR-кодом або посиланням на договір. Покупцеві лише необхідно його підписати і вибрати — залишити старий номерний знак або змінити на новий зі спеціальною серією. 

Також у Дії також можна буде замовити доставку «техпаспорта» та нових номерних знаків на відділення Укрпошти, замість того, щоб повторно їхати до сервісного центру та стояти в чергах.

Наразі послуга запускається в режимі бета-тестування. Але навіть під час бета-тестування користувачі будуть реально продавати та покупати транспортні засоби.

Долучитися до бета-тесту можна через чат-бот Дії. Для цього треба:

бути повнолітнім мати РНОКПП (ідентифікаційний код) мати ID-картку, закордонний паспорт або посвідку на проживання; мати зареєстроване місце реєстрації проживання; активувати Дія.Підпис.