Власники Tesla використовують новий iPhone 15 Pro як брелок для своїх автомобілів

Власники Tesla з новим iPhone 15 Pro швидко почали користуватися перевагами нової настроюваної «Кнопки дії», яка була встановлена в новому смартфоні Apple замість перемикача «Дзвінок/Тиша» в усіх попередніх iPhone.

У новому iPhone 15 Pro з’явилася «Кнопка дії» (англ. «Action Button»), яку можна запрограмувати на виконання швидкої дії за вибором користувача. Кнопка може використовуватися для відкриття застосунку камери, запуску голосових нотаток, увімкнення або вимкнення ліхтарика тощо, проте деякі власники автомобілів Tesla вирішили використати її як заміну брелока.

Одним натисканням кнопки можна розблокувати електромобіль, відчинити багажник, опустити вікна або навіть увімкнути кондиціонер, не розблокуючи екран телефона і навіть не дістаючи його з кишені.

Слід уточнити, що Tesla, на відміну від більшості автомобілів інших марок, не комплектуються фізичним брелоком. Натомість зазвичай ними керують за допомогою застосунку або розблоковують за допомогою карти-ключа.

Tesla Model 3 (2024)

1

2

Користувачі Apple і раніше мали можливість створювати спеціальні ярлики для різних дій з керування автомобілем на iPhone, доступні через віджет або значок на домашньому екрані. Однак нова «Кнопка дії» на iPhone 15 Pro дає змогу користувачам викликати одне з таких сполучень клавіш у зручніший і тактильніший спосіб, без необхідності вмикати iPhone або переходити на домашній екран.