Mitsubishi натякає на наступний Eclipce Cross? Яскраво!

Японці з Mitsubishi Motors анонсували прем’єру концептуального мінікросовера XFC, який дебютує під час автошоу в Хошиміні (В’єтнам) 26-30 жовтня. За їхніми словами, концепт вже незабаром буде втілений у вигляді серійного автомобіля, який почнуть продавати на ринках Південно-Східної Азії наступного року.

Mitsubishi презентувала новий ASX. Ми раніше зустрічались?

Навесні 2020 року бренди, які увійшли до альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi, розділили між собою напрямки роботи та навіть ринки, однак найочевиднішим наслідком цього рішення є активніше використання спільних платформ. Наслідки не забарилися: спершу бренди презентували нові флагманські кросовери Nissan X-Trail та Mitsubishi Outlander, а місяць тому Mitsubishi повідомила про початок виробництва «нової генерації» кросовера ASX для європейських ринків: як ми вже розповідали, ним виявився Renault Captur з шильдиками «трьох діамантів». Цього ж разу, вочевидь, йдеться про більш оригінальну розробку — принаймні, з точки зору дизайну.

Жодних технічних деталей концепту XFC поки не оприлюднено: з огляду на фото, йдеться про субкомпактний кросовер з доволі яскравою зовнішністю, який міг би замінити на ринку Mitsubishi Eclipce Cross. Точніше, стати його другою генерацією, оскільки теперішній «Екліпс Крос», побудований на вкороченому шасі старшого «Аутлендера» (платформа GS), випускають з 2017 року.

Про нову платформу японці знову ж таки не випустили ані пари з уст, однак можна припустити, що й цю новинку буде побудовано на корпоративній CMF-B HS (Renault Captur, Nissan Juke II) — хоч і без настільки кричущого запозичення, як у разі з ASX. За словами гендиректора Mitsubishi Motors Такао Като, окрім кросовера з класичним ДВЗ для країн Південного Сходу компанія планує випускати гібридну версію для низки західних ринків, — і саме така є у сучасних лінійках «Каптура» і «Джука» (йдеться про версії E-Tech Hybrid).

Найдоступніші повноприводні кросовери: що є на AUTO.RIA?