Оновлений Lexus UX 300e проїде на електриці далі

Після гучної презентації нового NX у компанії Lexus, вочевидь, вирішили взяти паузу з масштабними заходами. Однак насправді показати японцям є що. Наприклад, нещодавно в Європі почали продавати оновлений Lexus UX, який покращився в технічному плані та отримав кращі матеріали оздоблення. Та найбільше цікавинок можна побачити на електричному варіанті – UX 300e.

Тест-драйв Lexus UX: Норма рентабельности

Мабуть, найважливішою модернізацією електричного паркетника стала нова акумуляторна батарея на 72,8 кВт год: завдяки їй вдалось збільшити запас ходу на 40 відсотків! Японці запевняють, що тепер кросовер зможе проїхати до 450 кілометрів, але тільки у тому випадку, якщо на автомобілі встановлені 17-дюймові колеса. Якщо їх замінити на 18-дюймові диски, запас ходу зменшиться на 10 кілометрів. Зауважимо, що електродвигун на UX 300e залишили тим самим: на 201 к.с. та 300 Нм моменту.

Серед технічних оновлень японці згадують нові амортизатори та змінені налаштування механізму керма. Окрім того, було збільшено кількість місць зварювання кузова, що має позитивно вплинути на його жорсткість. Натомість візуальних змін у моделі виявилося небагато. При першому погляді в око впадає хіба що оптика з трохи зміненою внутрішньою конструкцією.

Предложение о продаже Все новые Lexus на AUTO.RIA от 1 763 128 грн до 7 683 600 грн