Що можна купити на AUTO.RIA, окрім легковиків?

  Мототранспорт

Хоч назва AUTO.RIA й починається зі слова «авто», проте тут є чимало й «мото» – понад 6 тисяч пропозицій. Вибір за ціною та видом двоколісного транспорту доволі широкий: від невеликих скутерів, мопедів чи навіть мотоциклів ранніх років випуску за які просять від $100, до спорт-байків Honda, Yamaha, чи стильних мотоциклів туристичного класу від Harley-Davidson ціною у кілька десятків тисяч доларів з потужними моторами об’ємом понад 1000 кубічних сантиметрів.

У цій же групі є чотириколісні транспортні засоби – квадроцикли різного призначення, від невеликих дитячих (з цілком «дорослими» характеристиками) до міцних й потужних, призначених для подолання справжнього бездоріжжя.

Мототранспорт на AUTO.RIA

  Причепи

Цей розділ допоможе знайти причепа для будь-яких потреб: від невеликого «дачного» варіанта, ціною від $300, який під силу тягти більшості звичайних легковиків, до важких напівпричепів ціною кілька десятків тисяч «умовних», які працюють у складі автопоїздів, котрі можуть перевозити різноманітні збірні вантажі, контейнери, а також є цистерни, самоскиди, бетонозмішувачі чи платформи, які здатні узяти на себе великого комбайна чи екскаватора.

З-поміж більш як трьох тисяч варіантів точно вдасться вибрати саме той, який найбільше відповідає поставленим завданням та водночас «впишеться» у потрібний бюджет.

Причепи на AUTO.RIA

  Спецтехніка

Надзвичайно цікавий розділ, який можна розглядати з багатьох точок зору. Хтось тут зможе віднайти помічника для роботи, наприклад – невеликий складський вилковий «автокар» чи мінінавантажувач від Bobcat, який значно полегшує та прискорює роботу на будівельному майданчику. Інших можуть зацікавити різноманітні екскаватори, з якими є пропозиції від «мініків» до важких високопродуктивних, яким під силу робота хоч у кар’єрах. Є й бульдозери, ковшові навантажувачі, евакуатори, автокрани, бетонопомпи, бурові установки чи крани-маніпулятори.

Кожен з яких можна розглядати навіть як самостійний інструмент для започаткування власної справи. І це ще далеко не всі варіанти спеціальної техніки, яка пропонується до продажу в Україні, пропозицій з якою зараз є майже три тисячі.

Спецтехніка на AUTO.RIA

  Сільгоспмашини

Цей каталог, у якому понад 1500 пропозицій, насамперед цікавий тим, чия діяльність пов’язана з сільським господарством. Або ж іще не пов’язана, проте є ідея започаткувати таку справу. Тут можна знайти все: від порівняно доступних (ціною кілька сотень доларів) вживаних навісних агрегатів для обробки ґрунту, до найсучасніших високопродуктивних комп’ютеризованих зернозбиральних комбайнів від відомих виробників, таких як Claas або John Deere.

Є й трактори різних класів, причепи та різноманітні приспособи до них, оприскувачі, сівалки, культиватори та ще чимало іншого, корисного для фермерів. Є навіть недорогі мотоблоки та мінітрактори, які можуть стати непоганими помічниками для тих, хто має невелику ділянку та робить лише перші кроки у сільськогосподарській діяльності.

Сільгоспмашини на AUTO.RIA

  Водний транспорт

Звісно, з огляду те, що зараз осінь й справа йде до зими, може здатися, що купувати човна чи гідромотоцикла зараз не варто, й краще відкласти таке питання щонайменше до весни. Однак саме навесні, коли погода ставатиме все теплішою, зростатиме попит на все, що здатне плавати, відповідно, будуть вищими ціни, а готовність продавців до «торгу» істотно нижчою. Тож якраз зараз, у міжсезоння, вигідно купувати такі транспортні засоби, яких на AUTO.RIA представлено майже 700 варіантів.

Рибалки можуть розглянути невеликі гумові надувні човни, ціною від $200-300, навісні мотори для них, або й придивитися до невеликих катерів з металевим чи композитним корпусом. На ціновій «верхівці» каталогу – яхти преміального класу, ціною понад півмільйона доларів, які, як свого часу сказав ведучий «Гранд Туру» Джеремі Кларксон, слугують найкращим з усіх відомих афродизіаком для жінок.

Водний транспорт на AUTO.RIA

  Аеротранспорт

Є у нас і такий розділ, у якому продавці пропонують різноманітні літальні апарати – від недорогих парапланів чи дельтапланів з мотором, невеликих одно- двомісних літаків чи гелікоптерів, до великих машин, пасажирських, здатних працювати на авіалініях, або вантажних, які на своєму професійному сленгу авіатори звуть «карго».

Зараз, у зв’язку з воєнним станом, польоти тимчасово заборонені, відповідно значно зменшилася кількість пропозицій у розділі авіатранспорту. Проте всі ми віримо, що невдовзі наше небо знову стане відкритим, і кожен, хто планував політати не лише на пасажирському сидінні в економкласі, а сісти за штурвал й власноручно здійснити політ на своєму літаку, зможуть віднайти той варіант, який відповідатиме можливостям й побажанням кожного, хто мріяв про це.

Повітряний транспорт на AUTO.RIA

  Автобудинки

Навряд чи знайдеться хтось, хто хоча б раз у житті не затримав свій погляд на будинку на колесах, чи «автодачі», як їх часом називають. Компактні розміри таких будиночків додають їм затишку, а можливість причепити до автомобіля й завезти його куди завгодно – мобільності. Такий собі приватний готель, з усіма вигодами – ліжком, шафками, невеликою кухнею, холодильником, а часом навіть з санвузлом й душовою кабіною. Окремі версії можуть бути й не надто компактними, а доволі просторими (як для свого класу), мати мінібар, розважальну аудіо-відео систему та кілька окремих кімнат.

За найдешевші причіпні будинки на колесах продавці просять від $2500-3000, що цілком прийнятна ціна, якщо хочеться мати більше комфорту, скажімо, на рибалці, вікенду на природі, чи аби не розпочинати клопіт зі спорудженням будинку на дачній ділянці, адже тут усе є й відразу, так би мовити, «під ключ».

Що купити? Готові підбірки автомобілів на будь-який смак, гаманець та потреби

Найдорожчі кемпери, створені на шасі автомобілів, здані переміщатися самостійно, що робить керування ними простішим, ніж під час їзди з причепом, й зазвичай добре оснащені, навіть більше, ніж просто усім необхідним для подорожей. У таких ви будете цілком незалежними від наявності вільних місць у готелях, та й вид з вікна можна обирати щодня новий – а це ще одна вагома перевага для того, аби обміркувати питання придбання автобудинку. Ціна питання для самохідних будинків – від $20…30 тисяч й вище.

Автобудинки на AUTO.RIA