Окупаційні чиновники знищують українську національну ідентичність на окупованих територіях

російські окупаційні чиновники продовжують спроби знищувати українську національну ідентичність серед мешканців на українських тимчасово окупованих територіях.
Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).

«російські окупаційні чиновники продовжують спроби знищувати українську національну ідентичність серед мешканців тимчасово окупованих територій, водночас, створюючи умови для мобілізації додаткових сил з числа українського цивільного населення на цих територіях через декілька років», — заявили в ІSW.

Ба більше, російська окупаційна влада також продовжує свої зусилля з виявлення проукраїнськи налаштованих жителів тимчасово окупованих росією територій України, але при цьому менше вкладає в створення проросійських настроїв серед окупованого населення.

«10 листопада український Центр національного спротиву заявив, що російські окупаційні чиновники зменшили виплати «соціально незахищеним» верствам населення на окупованих частинах Запорізької області після псевдореферендумів 30 вересня. Центр також додав, що ці платежі були використані для отримання паспортних даних для фальсифікації голосування на референдумі, і що російська влада посилює заходи фільтрації та інші «тактики терору», оскільки їм більше не потрібно купувати добру волю окупованого населення», — йдеться у звіті Інституту.

Як повідомляв Укрінформ, в Інституті вивчення війни заявили, що масові поховання і катування цивільних, про які стало відомо після звільнення Бучі та Ізюму, свідчать, що росіяни вдаються до звірств на всіх окупованих територіях України.