У Львові запустили виробництво сухпайків для постраждалих від рашистів

Один із львівських закладів запустив лінію по виробництву сухих пайків для людей, що потерпають від російського військового вторгнення в Україну. Вироблення продукції здійснюється під егідою неприбуткової неурядової організації World Central Kitchen.

«Представники організації приїхали до нас, оглянули наші потужності і довірили виробництво даної продукції. Замовлення йде на тисячі пакетів із сухими пайками. В умовах війни готувати їжу досить складно на територіях, де йдуть військові дії та постійні обстріли. Сухпайок потребує лише певної кількості кип’яченої води і людина вже може поїсти», — розповіли в закладі.

Сухпайки виготовляють із різних каш та м’ясом. Усі компоненти – натуральні та максимально поживні.

Також тут запустили виробництво і енергетичних батончиків. Їх усіх роблять вручну. Такі батончики є досить потужним відновлювальним компонентом сили.

Довідка «Дня»

«World Central Kitchen» (Світова центральна кухня) – це неприбуткова неурядова організація, яка займається забезпеченням їжею цивільного населення по всьому світу, які постраждали внаслідок стихійних лих, епідемій, воєнних конфліктів, тощо. Організація була заснована у 2010 році у Сполучених Штатах Америки шеф-кухарем Хосе Андресом, готувала їжу на Гаїті після руйнівного землетрусу. З моменту свого заснування WCK організувала харчування в Домініканській Республіці, Нікарагуа, Замбії, Перу, Кубі, Уганді, Багамських островах, Камбоджі та Сполучених Штатах Америки.

Павло Паламарчук