У Парламентській асамблеї НАТО створять групу підтримки "Кримської платформи"

У Парламентській асамблеї НАТО створять групу підтримки «Кримської платформи».

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу партії «Слуга народу», про це повідомив голова постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО, народний депутат від «Слуги народу» Єгор Чернєв.

«Основне наше завдання – просувати адженду Кримської платформи і протидіяти дезінформації Російської Федерації щодо Криму в країнах-членах Альянсу. Це один з елементів інформаційної протидії гібридній війні з РФ. Ми будемо доносити до всіх країн-членів НАТО реальний стан речей, що відбуваються в Криму. Щоб усередині цих країн також сформувався правильний інформаційний план щодо півострова», – пояснив він.

До групи увійдуть 6 членів: 3 представники Парламентської асамблеї країн-членів НАТО і 3 члени української Постійної делегації у ПА НАТО.

Зокрема, очільник делегації Єгор Чернєв, перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, а також представник однієї з опозиційних фракцій у ВР, кандидатура якого наразі уточнюється.

Чернєв також запросив взяти участь у презентації Кримської платформи президента Парламентської асамблеї НАТО, конгресмена США Джеральда Конноллі, який є співавтором законодавчих ініціатив США щодо санкцій проти РФ і невизнання анексії Криму.

«Парламентська асамблея НАТО з самого початку російської агресії досить різко засудила анексію Криму і послідовно виступала всі ці роки на підтримку територіальної цілісності України. Підтримка міжнародних партнерів говорить про те, що виправдати окупацію Криму ніколи не вдасться. Шлях до деокупації складається з тактичних кроків. Кримська платформа – один з них», – підсумував він.