В Україні відкрили збір на морські дрони, аби нищити російський флот

На платформі UNITED24 запустили збір на флот морських дронів, якими нищитимуть російські кораблі. Один такий коштує 10 млн грн, а загалом їх планують придбати 100. Долучитися може кожен небайдужий, повідомляє Вільне радіо.

Про це йдеться на сайті платформи UNITED24.

Головна задача дронів, на які збирають гроші, — захистити акваторії українських морів та мирні міста від крилатих ракет, які російські війська запускають з кораблів. Також це допоможе розблокувати коридор для цивільних кораблів, які везуть зерно для всього світу.

29 жовтня такими дронами атакували російський флот у Севастополі. Вони вразили три російських кораблі.

Один морський дрон  коштує 10 мільйонів гривень.

“У вартість входить: дрон, оснащений системою автопілотування, відеопідсистемами, в тому числі нічного бачення, спеціальним зв’язком, захищеним від впливу ворожих засобів РЕБ, резервними модулями зв’язку та бойовою частиною, а також наземна автономна станція управління, системи транспортування і зберігання, центр обробки даних”, — йдеться на сайті.

Аби сформувати флот морських дронів, планують зібрати гроші на 100 таких апаратів.

Зробити свій внесок можна тут.

Нагадаємо, благодійні фонди, які збирають гроші на потреби української армії, почали продавати на аукціоні воєнні трофеї. Вже зараз можна допомогти ЗСУ, купивши рештки зброї чи техніки окупантів.