Поліція Буковини завершила операцію Розшук

З 18 лютого по 17 березня 2019 року поліцейські ГУНП забезпечили проведення в Чернівецькій області загальнодержавних профілактичних заходів під умовною назвою «Розшук».

До проведення заходів залучалися працівники обласного апарату, територіальних відділів і відділень поліції з підрозділів карного розшуку, слідства та превенції.

За період операції розшукано 23 злочинці, з яких 3 вчинили злочини на території інших областей, але переховувалися на Буковині.

Зокрема, працівники Сторожинецького відділу поліції встановили 29-річного чоловіка, який перебував у розшуку за вчинення грабежу у Вінницькій області. Оперативники Управління карного розшуку ГУНП затримали 34-річного жителя Хмельниччини, який розшукувався поліцейськими Луганщини за шахрайство.

Серед розшуканих злочинців – 5 крадіїв; по 2 грабіжника та шахрая; особи, які причетні до нанесення тілесних ушкоджень, порушення правил адміннагляду, хуліганства, наркозлочину і ДТП.

Також, упродовж місяця проведення операції «Розшук» буковинські правоохоронці встановили місцезнаходження 46 безвісно зниклих осіб, з яких 14 неповнолітніх. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.