Трьом авторитетам, яких жорстко "пакували" СБУшники в Павлограді, не вдалося вийти на волю

Трьом авторитетам, яких жорстко «пакували» СБУшники в Павлограді, не вдалося вийти на волю

Дніпровський апеляційний суд відмовив у пом’якшенні запобіжних заходів для учасників етнічного угруповання, про затримання яких на Дніпропетровщині навесні поточного року звітували в СБУ.

Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру.

Згідно із ними, служителі Феміди залишили без змін раніше обрані достойникам «запобіжники» у вигляді безальтернативного тримання під вартою. Йдеться про раніше судимого уродженця Хмельницького Богдана Мунтанова та двох авторитетних уродженців Павлограда: Артура Матраницького і Руслана Мунтанова, які відомі на прізвиська «Малёля» та «Хамаля» відповідно.

З матеріалів справи павлоградських авторитетів випливає: зранку 20 березня 2022 року двоє з учасників ОЗУ за вказівкою їх третього спільника здійснили напад на тероборонівця прямо на заправці «ОККО». Після цього в історію «втрутилися» спецпризначенці.

Як вже повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, вони жорстко «спакували» кривдників військовослужбовця біля одного з супермаркетів у Павлограді. Відповідне відео «без купюр» набуло широкого розповсюдження та обговорення в соцмережах (редакція не публікує запис з етичних норм).

Де-юре, дії Мунтанових та Матраницького розглядаються крізь призму образ/насильницьких дій відносно військовослужбовця (ст.435-1 КК України) та в контексті незаконного обігу боєприпасів (ч.1 ст.263 КК України). Наприкінці березня підозрюваних помістили під варту, а надалі — продовжили їх арешти на строк до 21 липня 2022 року без визначення розміру застави.

(Артур Матраницький)

У червні відбувся розгляд апеляційних скарг павлоградських авторитетів у суді другої інстанції. Тут «Хамаля» намагався переконати служителів Феміди відпустити його з-під варти, посилаючись на некоректну кваліфікацію дій достойника (та його поплічників) слідством.

(Руслан Мунтанов)

Мовляв, насправді конфлікт на заправці «виник з побутових причин» та ажніяк не через те, що потерпілий є військовослужбовцем ЗСУ, з яким Мунтанов нібито знайомий багато років.

Втім, відповідні аргументи не схилили шальки терезів на користь кривдників тероборонівця. Апеляційна інстанція постановила залишити Богдана Мунтанова, Артура Матраницького та Руслана Мунтанова за ґратами.

detective-info