Bloomberg: Юристи ПриватБанку зверталися по допомогу до Джуліані

Bloomberg: Юристи ПриватБанку зверталися по допомогу до Джуліані

Адвокат Трампа влітку зустрічався з юристами Привату щодо питання спорів банку з Ігорем Коломойським.

Юристи ПриватБанку зверталися до особистого адвоката президента США Дональда Трампа Рудофльфа Джуліані з пропозицією взяти участь у судовому спорі з колишніми власниками банку — Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим. Про це пише Bloomberg.

Джуліані сказав агентству, що юристи цікавилися, чи може він допомогти в їхньому цивільному позові у США. Джуліані зустрівся з юристами в адвокатській конторі Quinn Emanuel в Нью-Йорку, але в результаті сторони не дійшли згоди.

За даними видання, увагу юристів ПриватБанку, а також Національного банку України, привернули твіти Джуліані про «небезпечного Коломойського». Адвокати регулятора запропонували зв’язатися з Джуліані, щоб дізнатися, чи є у нього будь-яка інформація, що стосується Коломойського і неправомірних дій, пише Bloomberg.

З серпня Джуліані провів дві зустрічі з адвокатами Quinn Emanuel.

Джуліані сказав, що бачив звіт Kroll щодо ПриватБанку, в якому, за його словами, викладені «проблемні дії кількох українських олігархів, включаючи Коломойського».

«Ми взаємно погодилися, що справа фантастична (fantastic)», — сказав Джуліані.

Раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що ПриватБанк не віддадуть екс-власникам.

Нагадаємо, що раніше в ЄС заявили, що допомога Україні під питанням через Коломойського. У зовнішньополітичному відомстві ЄС розчаровані тим, що Україна не розслідує виведення грошей з ПриватБанку його екс-власниками.

Націоналізація ПриватБанку СюжетСуди навколо Приватбанку: що треба знати про війну Коломойського і держави СюжетНаціоналізація Приватбанку: всі подробиці