Чоловік поділиться із селом джекпотом в $136 млн

Чоловік поділиться із селом джекпотом в $136 млн

Будівельник попередив всіх свої клієнтів, що не має наміру залишати роботу і виконає всі замовлення вчасно.

Житель Англії зірвав куш у майже 136 мільйонів доларів і вирішив озолотити своє село. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Житель англійського села 42-річний Стів Томсон грав у лотерею протягом останніх 25 років. Напередодні його комбінація цифр (08-10-15-30-42-04-06) виявилася виграшною. Коли чоловік дізнався суму джекпоту, він виявився «на межі серцевого нападу».

Батько трьох дітей виграв у лотерею 105 мільйонів фунтів стерлінгів (приблизно 136 мільйонів доларів). Чоловік тривалий час не міг оговтатися, але потім розповів про виграш дружині.

Жінка спершу вирішила, що чоловік виграв 105 тисяч фунтів і запропонувала вирушити в сімейну подорож. Томсон зазначив, що має намір «бути щедрим, але розумним». Він збирається поділитися грошима з рідним селом, «зробивши для нього все, що в його силах».

При цьому чоловік, який працює будівельником, зазначив, що кидати роботу не збирається і завершить всі розпочаті проекти вчасно.

Напередодні повідомлялося, що сон про виграш у лотерею приніс чоловікові статок. Також канадець майже рік приховував від сім’ї виграш у лотерею.