Головне запитання – чи розмовляв Зеленський із Путіним про постачання газу в Україну? Але в релізі Офісу президента йдеться переважно про унітази

Я дуже хочу почути публічну позицію всіх парламентських і непарламентських фракцій щодо можливості прямих поставок газу із РФ. Позиція «Слуги народу» зрозуміла, кінець епохи гідності їх мало турбує. ОПЗЖ – щасливі. Але хочеться почути «Голос», «Батьківщину», «За майбутнє». І ще більше – «Народний фронт», РПЛ, «Свободу», «Самопоміч», «Громадянську позицію» та інших редутников і оптимістів.

Відкриття українського енергоринку росіянам – це «зрада» чи «перемога», торгівля на крові чи турбота про зубожілих і субсидіантів, це краще чи гірше, ніж «ліпецкаяфабріка», це тягне на заяву у ДБР про державну зраду, зловживання службовими обов’язками чи на орден «за мір во всьом мірє»?

Чи говорили про прямі поставки президенти Зеленський і Путін? Бо ж у скупому релізі ОП за підсумками вчорашньої телефонної розмови в основному йдеться про повернення унітазів. А тут міністр, може, вибовкав ключову тему розмови? Чи це його самодіяльність? І, звичайно, особливо цікаво в ці дні подивитися українські телеканали. Газ і електроенергія із РФ – це вже ОК? Ви для того знищували попередню владу?

Джерело: Iryna Gerashchenko / Facebook

Опубліковано з особистого дозволу автора