Індія проводить вакцинацію рекордними темпами

Індія проводить вакцинацію рекордними темпами

За добу в Індії вакцинували від коронавірусу майже 350 тисяч осіб. А за тиждень — майже 1,4 мільйона.

В Індію за добу вакцинували від коронавірусу рекордні 347 058 осіб, повідомляє Міністерство охорони здоров’я країни в суботу, 23 січня.

Вакцинація розпочалася в Індії 16 січня. За тиждень вакцинували 1 390 592 особи (майже 200 тисяч на добу).

Мінохоронздоров’я країни зазначає, що охочих зробити щеплення стає все більше.

Влада Індії планує на першому етапі вакцинувати 30 млн осіб — 10 млн медпрацівників і 20 млн співробітників, які перебувають в зоні ризику — поліцейські, військовослужбовці, службовці відомств цивільної оборони.

Далі будуть щеплені особи старше 50 років і особи віком до 50 років, які мають супутні захворювання (всього близько 270 млн осіб).

За півроку Індія планує прищепити близько 300 млн осіб.

На першому етапі щеплення робляться двома вакцинами — це препарат Covishield, розроблений британсько-шведською компанією AstraZeneca і Оксфордським університетом, а також вакцина Covaxin від індійської компанії Bharat Biotech. Обидві вакцини випускаються на території Індії.

Днями в Індії сталася пожежа на найбільшому підприємстві з виробництва вакцин, загинули п’ятеро людей.

 

Коронавірус У Німеччині виявили варіант коронавірусу з Бразилії Попри локдаун: летальність від COVID-19 у Німеччині залишається високою Албанія висилає дипломата РФ через порушення антикоронавірусних правил Коронавірус у Німеччині: більше 50 тисяч інфікованих померли Вчені зробили перше 3D-фото коронавірусу SARS-CoV-2