Із кримінальними провадженнями в оборонці останніми роками відбувався просто пекельний треш

Як і обіцяв, хроніки «Укроборонпрому». Цього тижня основний фокус – на правоохоронних органах і підготовці комплексного документа про реорганізацію концерну. Наприкінці тижня докладніше розповім, який пекельний треш відбувався останніми роками із кримінальними провадженнями в оборонці. Сил і часу на соцмережі немає. Від слова взагалі. Тому коротко й сухо про те, що зроблено.

Систематизували всі кримінальні провадження, які проводять щодо концерну та його підприємств. Готуємо окремий меморандум із ГПУ, НАБУ, СБУ, Нацполіцією та ДБР про оперативне співробітництво, обмін інформацією й перевірку наших кадрів щодо причетності до корупційних діянь.

Склали план із розблокування наших контрактів із держпідприємством «Безпека», директору якого, якщо ви пам’ятаєте, висунули підозру в державній зраді.

Підготували схему повернення активів заводу «Маяк». Це справжній детектив. Думаю, найближчим часом це буде найцікавіший кейс. Із колективом підприємства не розмовляли вже кілька років, майно розграбували, ділянка в Пущі-Лісовій та будинок відпочинку в Євпаторії відійшли партнерам і родичам колишнього керівництва, а сама компанія залишилася в заручниках у кредиторів, які регулярно намагаються продати завод за безцінь. Завтра зустрічаємося з колективом заводу.

Із зовсім позитивного – остаточно розблокували рахунки «Миколаївського бронетанкового заводу», які було заарештовано через претензії російського «Промінвестбанку».

Не про всі зустрічі можна розповідати докладно, тому час від часу буду просто дякувати тим, хто нам допомагає. Спасибі за підтримку генеральному прокурору Русланові Рябошапці, головному військовому прокурору Вікторові Чумаку, міністерці фінансів Оксані Маркаровій, нашому головному партнеру, заступниці міністра економіки Світлані Панаіотіді й окремо – директорці департаменту секретаріату КМУ Наталії Козловській.

Спасибі, державний концерне «Укроборонпром».

Джерело: Mustafa Nayyem / Facebook

Опубліковано з особистого дозволу автора