Клімкін: Захід піде у військовій допомозі так далеко, як це буде потрібно для перемоги України

«Сьогоднішня зустріч на авіабазі «Рамштайн» у Німеччині має дуже знервувати Кремль. 40 країн та НАТО зустрілися там не тільки для координації військової допомоги – це класно, але вже давно відбувається. Ми бачимо у «Рамштайні» зустріч антипутінської та проукраїнської коаліції, яка зустрічається на американській військовій базі у Німеччині. Це означає, що Захід піде у військовій допомозі так далеко, як це буде потрібно для перемоги України», – наголосив він.

За словами Клімкіна, ФРН не зупиниться на постачанні в Україну зенітних самохідних установок Gepard.

«Захід показав [президенту РФ Володимирові] Путіну зуби і далі буде кусати, а не «погрожувати пальцем». Чим далі, тим більше», – вважає ексміністр.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)

https://www.facebook.com/pavloklimkin.ua/posts/542966977189896

Контекст:

Про рішення відправити в Україну самохідні установки Gepard 26 квітня заявила міністерка оборони ФРН Крістіне Ламбрехт під час зустрічі очільників міноборони країн НАТО, яка триває на базі ВПС США Ramstein у Німеччині.

Під час зустрічі глав міноборони країн НАТО обговорюють надання військової допомоги Україні. Голова Об’єднаного комітету начальників штабів ЗС США Марк Міллі заявив, що основне завдання перемовин синхронізація та координація військової допомоги Києву.