Медик у США зіпсував півтисячі доз COVID-вакцини

Медик у США зіпсував півтисячі доз COVID-вакцини

Спочатку думали, що медбрат забув повернути контейнер з вакцинами у холодильник, але він сказав, що зробив це спеціально.

В американському місті Мілуокі (штат Вісконсин) медбрат навмисно зіпсував більш ніж 500 доз вакцини від коронавірусу компанії Moderna. Про це йдеться в заяві, поширеній мережею медцентрів Aurora Health Care, де він працював.

Зазначається, що він отримав ємності з препаратом зі спеціального холодильника і своєчасно їх не повернув. В результаті 500 доз вакцини були відбраковані.

Спочатку передбачалося, що йдеться про допущену співробітником «ненавмисну ​​помилку», проте пізніше він «визнав, що навмисно дістав вакцину з холодильника»

Як уточнили в Aurora Health Care, вказаний працівник був звільнений. Про його мотиви інформація не наводиться. Керівництво мережі повідомило про інцидент владу для проведення подальшого розслідування.

Нагадаємо, 18 грудня вакцина компанії Moderna була схвалена для застосування в США. Про це повідомив президент країни Дональд Трамп.

Раніше повідомлялося, що в Німеччині вісім осіб випадково отримали п’ятикратну дозу COVID-вакцини.

Коронавірус Глава МОЗ ФРН попередив про подальше обмеження контактів У Карпатах очікують навалу туристів… і коронавірусу? СюжетУкраїнські медсестри про реалії роботи: виснажливо і мізерна зарплата Коронавірус у Німеччині: вперше більше тисячі жертв за добу СюжетКоронавірус: чи дозволять вакцинованим те, чого не можна іншим