Мендель назвала Литву Латвією і видала це за тролінг

Мендель назвала Литву Латвією і видала це за тролінг

Глава прес-служби Офісу президента перед поїздкою до Литви похвалилася в соцмережі сукнею «для латвійського відрядження».

Прес-секретар Президента України Юлія Мендель назвала Литву Латвією, а згодом повідомила, що таким чином «потролила» користувачів Мережі. Відповідний пост вона оприлюднила у своєму Instagram-акаунті.

Так, Мендель спочатку опублікувала своє фото і супроводила його підписом: «Сукня для латвійського відрядження». Відповідне фото вона опублікувала перед візитом української делегації в Литву.

На помилку Мендель відреагували користувачі Мережі. Зокрема, журналіст Сергій Сидоренко на сторінці у Facebook написав наступне:

«Виходячи з останніх тенденцій в ОПУ, де знову поплутали Литву і Латвію, мої експертні рекомендації такі:

1) Купити атласи не тільки тому співробітникові прес-служби, який (яка) зафейлив, а всім. Превентивно.

2) Змусити їх вивчити.

3) До Словенії президенту не їздити в жодному разі. Там настільки складно, що п.1-2 не допоможуть. До Словаччини також не варто.

4) Від Ірану з Іраком тим більше краще також триматися подалі. Не доведи Господи… Там жарт не зрозуміють».

Згодом прес-секретар президента змінила пост і запевнила, що під час перебування на нинішній посаді «не переплутала жодної географічної назви».

«Сукня для литовського відрядження. Ох, тролінг не вдався. Гаразд, зізнаюся, за час перебування на посаді я не переплутала жодної географічної назви. І навіть не їздила в Канаду:))», — так зараз виглядає пост Мендель.

Варто зазначити, що прес-служба Офісу Президента раніше вже кілька разів плутала географічні назви. Так, в липні прес-служба назвала Торонто столицею Канади в звіті про візит Зеленського в цю країну.

А в жовтні прес-служба Офісу президента переплутала Литву і Латвію, висвітлюючи офіційний закордонний візит Зеленського. Тоді повідомлялося, що SMM-фахівець Офісу президента отримав стягнення і у подарунок атлас.