На Житомирщині та в зоні ЧАЕС гасять пожежі у семи лісництвах

На Житомирщині та в зоні ЧАЕС гасять пожежі у семи лісництвах

До гасіння вогню в двох областях залучені майже 1900 рятувальників і близько 380 одиниць техніки.

Станом на ранок п’ятниці, 24 квітня, рятувальники продовжують ліквідацію окремих осередків пожежі в чотирьох лісництвах Київської області, а також у трьох лісництвах Житомирської областей. Про це повідомляє ДСНС.

Так, в зоні відчуження і безумовного (обов’язкового) відселення ЧАЕС підрозділи ДСНС гасять пожежі на території Луб’янського, Паришевського, Дитятківського і Денисовецького лісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію трьох осередків (с. Розсоха, с. Крива Гора і с. Рудьки — с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торфовищ в осередках, пройдених вогнем.

Інженерною технікою створено 863 км мінералізованих смуг. До гасіння залучено 1 тис. 66 осіб і 253 одиниці техніки, у тому числі два вертольоти, якими 23 квітня здійснено 118 скидів — 236 т води.

У Житомирській області пожежі в лісових масивах Овруцького району локалізовані. Силами ДСНС надається допомога працівникам лісових господарств з гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків і деревини у Виступовицькому і Словечанському лісництвах. До гасіння залучено 686 осіб та 99 одиниць техніки, з них від ДСНС 81 особу особового складу та 20 одиниць техніки.

Також повідомляється, що 23 квітня в ДСНС надійшла інформація, що поблизу села Замисловичі Олевського району на території Поясківського лісництва виникло загорання сухої трави та лісового масиву.

Станом на 7.00 п’ятниці триває гасіння окремих осередків трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків і деревини. До гасіння залучено 105 осіб та 27 одиниць техніки, у тому числі три літаки, якими 23 квітня здійснено дев’ять скидів — 72 т води.

Напередодні повідомлялося, що за 50 км від Києва виникла нова лісова пожежа — поблизу села Червоний Ріг у Вишгородському районі.

Пізніше стало відомо, що поліції вдалося затримати людину, підозрювану в підпалі лісу біля Києва.