Отруєння Саакашвілі, Байдену – 80, вирок Гіркіну, вибухи на ЗАЕС, повний блекаут. Стрим Голованова з Гордоном. Трансляція

Під час інтерв’ю Голованов і Гордон говорили про:

вирок Гаазького суду у справі про катастрофу літака MH17; вибухи, які пролунали на території Запорізької АЕС, і заяву МАГАТЕ; прогнози щодо закінчення війни в Україні; провокації, які можуть статися на кордоні України та Білорусі; початок чемпіонату світу з футболу; візит прем’єр-міністра Великобританії до Києва; рішення Ілона Маска повернути Twitter експрезиденту США Дональду Трампу.

Гордон народився 1967 року в Києві. Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут, за спеціальністю не працював. Із кінця 80-х займається журналістикою. Працював у найвідоміших українських газетах («Вечірній Київ», «Комсомольское знамя», «Комсомольская правда», «Київські відомості» й інших). У 1995–2019 роках видавав власну інформаційно-розважальну газету «Бульвар Гордона». У 2013 році Гордон започаткував інтернет-видання «ГОРДОН».

Голованов народився 1982 року в Таллінні (Естонія). Закінчив Національну академію управління в Києві і здобув ступінь магістра фінансів і бакалавра права. Був актором театру «Чорний квадрат», вів шоу на радіо й телебаченні. Працював на телеканалах «Україна 24», NewsOne, «112 Україна».