Переважна більшість українців проти продажу землі — опитування

Переважна більшість українців проти продажу землі — опитування

Відкриття ринку земель підтримали лише 22% респондентів. Проти висловилися 59% опитаних українців.

Ухвалення Верховною Радою закону про ринок землі в першому читанні підтримали 29% українців, не підтримали вдвічі більше респондентів — 64%. Про це свідчать дані опитування КМІС, опубліковані в середу, 27 листопада.

За даними опитування, якби всеукраїнський референдум про продаж землі сільськогосподарського призначення проходив у найближчу неділю, 22% українців проголосували б на референдумі «за» ринок землі, 59% — «проти», ще 14% не брали б участі в голосуванні.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування з 22 по 25 листопада методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) по всій Україні, за винятком окупованих Росією територій. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. В ході опитування проведено 1500 інтерв’ю, похибка вибірки з вірогідністю 0,95 не перевищує 3%.

Раніше Зеленський повідомив, що в закон про ринок землі перед другим читанням додадуть заборону на продаж її іноземцям. А в Раді заявили, що референдум щодо ринку землі відбудеться тільки через 2-3 роки після прийняття закону.