Президент закликав проводити богослужіння онлайн

Президент закликав проводити богослужіння онлайн

Людям дуже потрібна віра, але зараз необхідно мінімізувати поширення вірусу, зазначив глава держави.

Президент Володимир Зеленський у зв’язку з поширенням коронавірусу закликав глав усіх церковних конфесій проводити богослужіння без присутності вірян. Про це глава держави заявив у відеозверненні 23 березня.

«Спасибі тим главам церков, які розуміють небезпеку і проводять богослужіння без людей, в режимі онлайн. Упевнений, що і інші глави (церков — ред.) долучаться до такої вимушеної практики. Адже сьогодні людям дійсно дуже потрібна віра, але не менше їм потрібна елементарна безпека», — зазначив Зеленський.

Також він вкотре закликав громадян залишатися вдома і не виходити на вулицю без крайньої необхідності.

«Це стосується не тільки людей похилого віку, а й усіх громадян. Не створюйте ризик для себе і оточуючих», — вказав президент.

Зеленський наголосив, що завдання номер один — мінімізувати поширення вірусу.

Нагадаємо, у зверненні до громадян президент анонсував нові поставки медичних засобів з Китаю, Південної Кореї та інших країн. Також він відповів на критику на адресу можливого введення надзвичайного стану в Україні.

Раніше повідомлялося, що Православна церква України (ПЦУ) ввела обмеження на проведення богослужінь у храмах в зв’язку з загальнонаціональним карантином.

На 23 березня МОЗ підтвердило 73 випадки зараження коронавірусом, з них три — летальні.

Увечері в понеділок заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко уточнив, що надійшла інформація про десять нових випадків коронавірусу, але її перевірять і оприлюднять вранці 24 березня.

Коронавірус СюжетКоронавірус в Україні. Останні новини онлайн Коронавірус в Іспанії: понад 33 тисячі інфікованих DW: Що буде, якщо Анґела Меркель захворіє? СюжетКоронавірус і шпигуни: яка роль спецслужб під час пандемії Зеленський закликав самоізолюватися й не панікувати через коронавірус