Прибічницю теорії змови QAnon Грін виключили з усіх комітетів Конгресу США

Палата представників США проголосувала за рішення виключити республіканку і конгресвумен Марджері Тейлор Грін з усіх комітетів. Про це пише CNN.

Конгресвумен виключили з освітнього та бюджетного комітетів.

Невдоволення в Конгресі Грін посилилося після матеріалу CNN про те, що вона неодноразово заявляла про підтримку страти політиків-демократів 2018-го і 2019 року перед обранням до Конгресу.

Республіканка також зіткнулася з негативною реакцією через нещодавні коментарі про стрілянину у школі Паркленда 2018 року (колишній учень школи тоді розстріляв 17 осіб). Студенти, які пережили ту стрілянину, і сім’ї загиблих закликали до її відставки після того, як з’явилися коментарі, що свідчать про згоду конгресвумен із людьми, які стверджували, що стрілянина була «операцією під чужим прапором» – так називають операції, здійснювані з метою переконати громадськість у тому, що їх проводять інші організації або держави.

Також у Конгресі висловлювали стурбованість тим, що Грін є послідовницею конспірологічної теорії QAnon – її прибічники вірять, що експрезидент США Дональд Трамп вів секретну війну проти представників еліти в уряді, бізнесі та ЗМІ, які поклоняються сатані і є педофілами.

Сама Грін під час слухань у Конгресі заявила, що шкодує про всі ці заяви. Також вона намагалася дистанціюватися від QAnon. Політикиня заявила, що зацікавилася цією теорією після того, як «побачила в новинах речі, які не мали для неї сенсу», а також додала, що протягом 2018 року вона була «засмучена деякими речами» і відчувала, що не може довіряти уряду.

Марджері Тейлор Грін у Палату представників обрали від штату Джорджія. Вона всіляко підтримувала Дональда Трампа під час його президентства, голосувала проти результатів виборів 2020 року, а також у перший день президентства Джо Байдена намагалася ініціювати його імпічмент.