Справи про розкрадання на полігоні Широкий лан передають у НАБУ

Справи про розкрадання на полігоні Широкий лан передають у НАБУ

Справи про розкрадання при будівництві військового полігону Широкий Лан передають Національному антикорупційному бюро.

Матеріали справи про розкрадання при будівництві військового полігону Широкий Лан територіальне управління Держбюро розслідувань, розташоване в Миколаєві, направило до військової прокуратури для визначення підслідності за Національним антикорупційним бюро.

Про це сказала в.о. директора миколаївського теруправління ДБР Вікторія Басалаєва на брифінгу 26 листопада, повідомляє Укрінформ.

«Ми проводили розслідування у справі про розкрадання при будівництві полігону «Широкий Лан». Наші слідчі зібрали доказову базу, провели обшуки, допити, експертизи і так далі. Сума збитків становить понад 37 мільйонів гривень. Документ, який називається повідомленням про підозру, був прописаний. Ідеться про чиновника Міноборони досить високого рівня і керівника підрядної організації. Але відповідно до закону, якщо сума збитків перевищує 900 тисяч грн — це підслідність НАБУ. Тому ми ще в серпні направили справу до військової прокуратури для визначення підслідності за НАБУ», — сказала Басалаєва.

Вона також наголосила, що, якби вони зважилися оголосити підозру, то справа могла б розвалитися в суді.

Нагадаємо, що раніше ДБР розслідувало розтрату 37 млн ​​гривень на полігоні Широкий лан. Компанія-будівельник отримала від Міноборони 135 млн гривень. Частина грошей сплачена за роботи, які фактично не виконані.