Суд відправив Насірова під арешт у справі про хабарництво. Він зможе вийти під заставу в розмірі 523 млн грн

«Слідча суддя Вищого антикорупційного суду […] обрала запобіжний захід колишньому голові ДФС України, підозрюваному в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, а саме 722 млн грн. Суддя […] застосувала до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 17 грудня», – ідеться в повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що Насіров зможе вийти з-під варти після сплати застави в розмірі 523,2 млн грн.

«За версією слідства, очільник ДФС України за пособництва свого радника протягом 20152016 років одержав на свою користь і на користь третіх осіб понад 722 млн грн неправомірної вигоди за вчинення дій, пов’язаних із забезпеченням відшкодування ПДВ підконтрольним власнику агрохолдингу юридичним особам у розмірі 3,2 млрд грн», – пояснили в САП.

Контекст:

Про те, що Насірова повідомили про підозру у справі 20152016 років, поінформувало 18 жовтня Національне антикорупційне бюро України.

Насірова в Україні також обвинувачують у зловживанні владою та службовим становищем, що спричинило збитки на суму приблизно 2 млрд грн. За даними слідства, на посаді керівника ДФС він ухвалював рішення на користь позафракційного депутата-втікача Олександра Онищенка, щодо якого розслідують провадження за підозрою в махінаціях із газом.

Відомства «Державна фіскальна служба» в Україні вже немає: його поділили на Державну митну службу тй Державну податкову службу.