Судді ЄСПЛ упевнені в перемозі Пашинського після фраз Зеленського, який фактично назвав його злочинцем

На жаль, маю констатувати, що президент своїми заявами регулярно «допомагає» фігурантам гучних справ виграти в найближчому майбутньому суди в ЄСПЛ проти України. Мабуть, він не розуміє принципів презумпції невинуватості і стандартів європейського правосуддя. Поки суд не назвав підозрюваного злочинцем, той таким не є. І якщо президент називає його таким, то це відвертий тиск на суд і фактично виправдання людини у процесі ЄСПЛ.

На жаль, в оточенні Зеленського немає нікого, хто б міг озвучити йому його помилку, тому що це спільна позиція для аматорів у політиці. А це означає, що в нас попереду ще безліч виплат фігурантам кримінальних справ, які забезпечать гучні заяви Зеленського. Але платити за це будемо ми з вами.

Чому я такий упевнений? Тому що зі спілкування із суддями ЄСПЛ я зрозумів, що вони впевнені в перемозі Пашинського після фраз Зеленського під час пресмарафону. Він тоді озвучив свою позицію щодо Пашинського, реально не усвідомлюючи наслідків. Фактично назвав його злочинцем. Але це вже гарантовано забезпечило Пашинському перемогу в ЄСПЛ.

А вчора він допоміг виграти Альперіну майбутню справу в ЄСПЛ. І якщо він не зупиниться, то дискредитація української влади в очах європейських судових функціонерів буде прогресувати, а виплати України за рішеннями ЄСПЛ будуть множитися. Це не що інше, як ознака некомпетентності людини, яка має бути гарантом Конституції.

Джерело: Березовый сок / Telegram

Опубліковано з особистого дозволу автора