Трамп заперечує, що відправляв Джуліані в Україну

Трамп заперечує, що відправляв Джуліані в Україну

Американський лідер заявив, що не давав своєму адвокату завдання влаштувати в Україні розслідування проти Байдена.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не відправляв свого адвоката Рудольфа Джуліані в Україну для організації розслідування стосовно колишнього віце-президента США Джозефа Байдена і його сина. Про це в середу, 27 листопада, повідомляє Bloomberg.

На питання про те, чим Джуліані займався в Україні, президент США відповів, що про це краще запитати у самого адвоката.

«Я не давав йому таких доручень… У Руді є інші клієнти, крім мене. За роки він багато працював в Україні», — сказав президент США.

Трамп також наголосив, що вважає Джуліані борцем зі злочинністю.

Нагадаємо, нещодавно з’явилася інформація, що Комітет з розвідки Палати представників Конгресу США має в своєму розпорядженні аудіо- та відеозаписи і фотографії щодо «українського питання», надані Львом Парнасом, партнером особистого адвоката президента Дональда Трампа Руді Джуліані. Відомо, що ці матеріали стосуються колишнього віце-президента США Джо Байдена і даних про можливий вплив на Україну з боку Трампа для його вигоди.

Джуліані виявився в центрі уваги ЗМІ після того, як у Вашингтоні розпочався великий скандал через липневу телефонну розмову Трампа і президента України Володимира Зеленського. Нібито Трамп намагався заручитися допомогою Києва, щоб переобратися на другий термін у 2020 році.

Нагадаємо, у вересні демократи почали процес імпічменту проти Трампа на тлі скандалу навколо його телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським.

Американського лідера запідозрили в тому, що він затримав військову допомогу Києву, вимагаючи розслідування проти Джо Байдена і його сина.

Минулого тижня Трамп в інтерв’ю іншому ЗМІ заявляв, що доручив своєму особистому адвокату Руді Джуліані працювати над політикою щодо України.

Вибори у США Екс-радника Трампа Стоуна визнано винним у наданні неправдивих свідчень Свідчення спецпрокурора США Мюллера у Конгресі відклали на тиждень Президент Франції просить Трампа провести переговори Мерекль запропонувала Трампу тісну співпрацю Вибори у США 2016: всі результати