У Криму сім’я отруїлася невідомою речовиною, загинули діти

У Криму сім’я отруїлася невідомою речовиною, загинули діти

Квартиру обстежили. Не було виявлено витоків побутового газ або джерела чадного газу, не зафіксовано проблем з витяжкою і вентиляцією.

В анексованому Криму невідомою речовиною отруїлася сім’я в Сімферополі. Загинули двоє дітей, повідомляє Слідчий комітет РФ в середу, 27 листопада.

Зазначається, що напередодні мешканка Залізничного району Сімферополя викликала бригаду медиків після того, як їй і трьом дітям раптово стало зле. На момент прибуття швидкої допомоги хлопчик у віці 10 місяців помер. Жінку і двох дітей — восьмирічну дівчинку і п’ятирічного хлопчика — доставили в лікарню. Там дівчинка померла.

Медики оцінюють стан хлопчика як стабільно важкий, його матері — як задовільний. Зараз дитина перебуває в реанімації. Його ввели в медикаментозний сон і підключили до апарату штучної вентиляції легенів

Слідчі обстежили квартиру, в якій стався інцидент. Не було виявлено витоків побутового газ або джерела чадного газу, не зафіксовано проблем з витяжкою і вентиляцією.

«Слідство розглядає всі можливі версії трагедії, пріоритетна — отруєння речовиною невідомої етіології. Призначено всі види судово-медичних експертиз та інші дослідження для встановлення джерела і точної причини смерті», — йдеться в повідомленні.

Порушено кримінальну справу за статтею про заподіяння смерті з необережності двом особам (ч.3 ст.109 КК РФ).

У свою чергу телеканал Крим 24 повідомив, що сім’я жила на другому поверсі багатоквартирного будинку, на першому розташований склад — зараз він опечатаний і закритий. Сусіди не відкидають, що там труїли щурів або тарганів.

Нагадаємо, в Івано-Франківську сім’я з чотирьох осіб отруїлася невідомою речовиною. Була проведена хімічна розвідка в приміщеннях приватного будинку. Проведено виміри приладом Дозор-С.

Раніше в селі Яромель Волинської області невідомою речовиною отруїлися подружжя і їхня дитина. Чоловік помер в лікарні, а жінка була госпіталізована у важкому стані.