Удари по Польщі, повний блекаут, отруєння Саакашвілі, вирок Гіркіну, чи приберуть Путіна. Стрим Гордона з Яценюком. Трансляція

Під час інтерв’ю засновнику видання «ГОРДОН» Дмитрові Гордону Яценюк говорив про:

мирні ініціативи президента України Володимира Зеленського; те, що Україна відчула силу і категорично відмовляється від будь-яких поступок Росії; те, чому Захід хоче переговорів Києва та Москви; відновлення ракетних обстрілів інфраструктури України та інцидент із вибухом ракети в Польщі; вирок Гаазького суду у справі про катастрофу літака MH17 і довічний строк для ватажка «ДНР» 2014 року Ігоря Гіркіна (Стрєлкова); допомогу Ізраїлю для України; результати проміжних виборів у США і що це означає для України, яка бореться за свою незалежність; те, як Китай терпляче вибудовує відносини зі США і яку роль відводить Росії.

Яценюк народився 22 травня 1974 року в Чернівцях. Закінчив юридичний факультет Чернівецького національного університету за спеціальністю «правознавство». Там же закінчив військову кафедру і є капітаном запасу. Його військова спеціальність – артилерист-розвідник.

У 2005–2006 роках був міністром економіки, 2007 року очолював Міністерство закордонних справ. Двічі, 2007-го та 2012-го, його обирали народним депутатом. У Верховній Раді VI скликання у 2007–2008 роках був спікером парламенту. У 2014–2016 роках Яценюк очолював Кабінет Міністрів України.