Українські футболісти обіграли Швейцарію, в Україні антирекорд смертності від COVID-19. Головне за день

Стартували з перемоги

У стартовому матчі Ліги А футбольної Ліги націй збірна України у Львові обіграла збірну Швейцарії – 2:1. За українців забивали Андрій Ярмоленко та Олександр Зінченко, м’яч у відповідь забив Гаріс Сеферович.

Зафіксували антирекорд

Протягом останньої доби в Україні померло 54 хворі з COVID-19, це антирекорд за весь час епідемії. Коронавірус у країні виявили у 128 228 випадках. Загальна кількість померлих від інфекції зросла до 2710, видужало 59 676 осіб.

Оновили зонування

В Україні ввели нове карантинне зонування. Зокрема, у «червону» епідеміологічну зону потрапили 10 українських міст та сім областей.

На пожежі загинув військовий

Під час гасіння пожежі в Луганській області загинув український військовослужбовець – старшина Артем Бондаренко. До сьогодні його вважали зниклим безвісти. Старшина займався евакуацією військового майна.

Облікову ставку зберегли

Національний банк України зберіг облікову ставку на рівні 6%. Регулятор вважає, що збереження м’якої монетарної політики сприятиме відновленню української економіки в умовах невизначеності через пандемію коронавірусу.

Кабмін відклав документ про батька Зеленського

Кабінет Міністрів України не розглянув проєкту указу президента про призначення довічної державної стипендії професору Олександрові Зеленському, батьку глави держави Володимира Зеленського. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що документ відкликали і розглянуть пізніше.

Костюк на US Open здивувала

18-річна українка Марта Костюк у матчі Відкритого чемпіонату США з тенісу обіграла сіяну 31-ю Анастасію Севастову з Латвії і вийшла до третього кола змагань. Катерина Козлова і Катерина Бондаренко свої поєдинки на цій стадії програли.