Воєнком Одеської області придбав дружині офіс в Іспанії під іншим ім’ям

Воєнком Одеської області Євген Борисов, відсторонений від посади через скандал із корупцією, придбав для дружини офіс в курортній Марбельї (Королівство Іспанія). Угоду реєстрували зі зміненим ім’ям воєнкома.

Це вже друга коштовна покупка родини офіцера. До цього часу його мати стала власницею вілли за 3,95 млн євро.

Відповідні виписки з державного реєстру нерухомості Іспанії опубліковано на каналі «Ревізор», який збирає інформацію щодо майна та активів українських корупціонерів за кордоном.

Офіс Борисова знаходиться за адресою: Av. Bulevar Príncipe Alfonso de Hohenlohe, 8,Marbella. Витрати на придбання нерухомості склали 737 тис. євро. Офіс із терасою площею 223,9 кв. м розташований у престижному кварталі Golden Mile (Золота Миля).

Полковник придбав майно разом із дружиною на підставі акту про шлюбний стан. Його в Марбельї уклали 15 лютого 2023 року. Таким чином нерухомість придбали за посвідченої нотаріусом згоди військового комісара Одеської області Борисова на придбання нерухомого майна у спільну власність. Що цікаве, так незвична транслітерація імені офіцера. Він записаний у реєстрі як IEVGEN, хоча згідно з порталом міграційної служби має вказувати ім’я YEVGEN. Можна припустити, що в Борисова може бути кілька українських закордонних паспортів з різним написанням імені.

Крім того, Борисов має задекларувати придбання офісу в Іспанії, як зміни у своєму фінансовому стані. Його дружуна Борисова Олександра  проживає на території Королівства Іспанія з 2022 р. понад 183 календарні дні, має код платника податків N.I.F.: Z0060709V Королівства Іспанія, діти відвідують навчальні заклади Королівства Іспанія, отже за всіма ознаками вона є податковим резидентом Королівства Іспанія, а сам воєнком, як PEP, має декларувати родинні статки у НАЗК і доводити їхнє походження.

Борисов

Нагадаємо, що раніше Борисов придбав та оформив на дружину елітний позашляховик.Щоб оформити документи на майно Борисов під час війни отримав відпустку на 28 діб.

Редакція звертається до читачів з проханням надсилати додаткову інформацію про корупцію у військкоматах України.

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */ 5 1 голосРейтинг статьи Подписаться авторизуйтесьУведомить о новых последующих комментарияхновых ответах на мои комментарии Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт 0 комментариев Межтекстовые ОтзывыПосмотреть все комментарии