Зеленський поговорив із Путіним, Іванісова виключили зі «Слуги народу», Мангеру знизили суму застави. Головне за день

Зеленський поговорив із Путіним

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову із президентом РФ Володимиром Путіним. Український президент наголосив на необхідності повернення всього озброєння, обладнання та документації, які були на переданих Україні військових кораблях, захоплених РФ у листопаді 2018 року. Також лідери обговорили питання транзиту газу і майбутню зустріч у нормандському форматі щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Іванісова виключили зі «Слуги народу»

Нардепа Романа Іванісова виключили із фракції «Слуга народу», спікер парламенту Дмитро Разумков оголосить про це на найближчому пленарному засіданні Верховної Ради. Про це повідомила заступниця глави фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук.

Президент Володимир Зеленський сказав, що «пишається» цим, оскільки триває «очищення».

Мангеру зменшили заставу

Голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру, якого підозрюють в організації нападу на активістку Катерину Гандзюк, зменшили заставу із 2,5 млн грн до 1,15 млн грн. Таке рішення сьогодні ухвалив Шевченківський суд Києва.

У розвідці заявили, що «народний мер» Горлівки – їхній співробітник

Колишній «народний мер» окупованої Горлівки Донецької області Едуард Матюха є розвідником Головного управління розвідки Міністерства оборони України, повідомили у відомстві. Зокрема, за словами спікера ГУР Міноборони Вадима Скібіцького, Матюха збирав докази причетності Російської Федерації до війни на Донбасі.

У Гонконзі відбулися вибори

У Гонконзі, де 24 листопада відбулися вибори в муніципальні органи влади, продемократичні кандидати здобули більшість. Демократи дістали контроль над 17 із 18 окружних рад міста, до виборів три чверті муніципальних депутатів належали до числа прихильників прокитайської адміністрації.