Зірці фільму Одержимість бойфренд зламав ніс

Зірці фільму Одержимість бойфренд зламав ніс

Знаменита актриса Мелісса Бенойст розповіла про те, як її бив її колишній хлопець. Він навіть зламав дівчині ніс, кинувши в неї смартфоном.

  Знаменита актриса Мелісса Бенойст розповіла про те, як її бив її колишній хлопець. Він навіть зламав дівчині ніс, кинувши в неї смартфоном.   Американська актриса і співачка Меліса Бенойст зізналася, що була жертвою домашнього насильства і піддавалася побиттю. Про це знаменитість розповіла у відеоролику, які виклала в своєму Instagram-акаунті.   Бенойст зазначила, що в ролі агресора виступав її колишній бойфренд. Його ім’я вона не назвала.   Чоловік ревнував її і одного разу в ході сварки жбурнув у дівчину iPhone, який зламав актрисі ніс і пошкодив око.   «Мені довелося дізнатися, як це, коли тебе б’ють кулаками і б’ють так сильно, що ти відчуваєш, як з тебе вилітає дух», — зізналася 31-річна Мелісса Бенойст.   Вона також додала, що колишній коханий тягав її за волосся по тротуару, душив, бив її об гіпсокартонну стіну, яка зламалася.

    Раніше ми писали, що радниця президента США стала жертвою сексуального насильства.   Також нагадаємо, що співачка Леді Гага шокувала визнанням про зґвалтування.