Звільнення Маріуполя і Мелітополя, битва за Крим, страта вагнерівця, перемога Байдена. Стрим Голованова з Гордоном. Трансляція

Під час інтерв’ю Голованов і Гордон говорили про:

звільнення Херсона і значущість цієї події для України і світу, чи потрібно чекати удару у відповідь від РФ; старання Кремля нав’язати Україні переговори; майбутній саміт «Великої двадцятки», приниження на Балі голові російської делегації Сергієві Лаврову буде цікаво; те, що «кремлівський дід» боїться не лише українців – ідеолог «русского мира» Олександр Дугін закликав «убити царя»; масову загибель мобілізованих росіян в Україні; плани засновника ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина про організацію «центрів підготовки ополченців»; стіну на кордоні України з Білоруссю.

Гордон народився 1967 року в Києві. Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут, за спеціальністю не працював. Із кінця 80-х займається журналістикою. Працював у найвідоміших українських газетах («Вечірній Київ», «Комсомольское знамя», «Комсомольская правда», «Київські відомості» й інших). У 1995–2019 роках видавав власну інформаційно-розважальну газету «Бульвар Гордона». У 2013 році Гордон започаткував інтернет-видання «ГОРДОН».

Голованов народився 1982 року в Таллінні (Естонія). Закінчив Національну академію управління в Києві і здобув ступінь магістра фінансів і бакалавра права. Був актором театру «Чорний квадрат», вів шоу на радіо й телебаченні. Працював на телеканалах «Україна 24», NewsOne, «112 Україна».