"Відірву тобі яйця": Зінченко розкрив подробиці розмови з Мудриком

Футболіст збірної України та Арсеналу Олександр Зінченко прокоментував перемогу над Мальтою (3:1) у відборі Євро-2024.

За словами півзахисника, він задоволений, що українська команда зуміла повернутися в грі після пропущеного гола.

“Перший тайм був досить складним. Не скажу, що і в другому було дуже просто. Багато людей, може, думають, що Мальта – це слабкий суперник, що ми повинні були забити 5 м’ячів або що-небудь таке. Але вони ще раз показали, що можуть давати хорошу гру, добре захищатися.

Ми першими пропустили, але найголовніше, що повернулися в гру доволі швидко і показали характер – це те, що є у всіх українців”.

Зінченко розкрив подробиці розмови з Мудриком.

“Я йому сказав: “Якщо ти зробиш або спробуєш зробити це в суботу (матч Арсеналу і Челсі в АПЛ – прим.), відірву тобі яйця”. Так і сказав. Вибачаюся за мою французьку.

Найважливішим для нас було – взяти 3 очки. Я дуже радий за нього і збірну. Це дуже важливий м’яч, він трохи заспокоїв гру. Ми пам’ятаємо минулий досвід, коли в грі з Казахстаном пропускали на останніх хвилинах і втрачали дуже прості очки. Цей гол заспокоїв команду.

Зараз ми всі повинні переключитися на клуби. У суботу на мене і Мудрика вже чекає дуже важлива гра в Лондоні. Михайле, я тобі ще раз кажу”, – зазначив Зінченко.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів та огляд матчу Мальта – Україна.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!