Академія ДТЕК інвестує в майбутнє України підтримуючи American University KyivПрес-реліз

Українські студенти мають змогу вступати на програми американських вищих навчальних закладів, не виїжджаючи за межі країни.

Академія ДТЕК виступає партнером American University Kyiv (AUK), щоб українські студенти мали змогу вступати на програми університетів США не виїжджаючи за межі країни. Про це йдеться в повідомленні ДТЕК.      «ДТЕК завжди намагається сприяти трансформації України як в економічному, так і в інтелектуальному плані. Підтримувати такі освітні проекти, як AUK, означає допомагати змінювати майбутні покоління українців, на яких покладено важку й відповідальну місію: відбудовувати Україну на краще», — наголосив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко, один з членів наглядової ради виконавчого комітету American University Kyiv.   Завдяки цьому університету, українські студенти мають змогу вступати на програми американських вищих навчальних закладів, не виїжджаючи за межі країни. 
  В AUK студенти зможуть пройти курси, які були розроблені спільно з Університетом штату Арізона — одним із найінноваційніших університетів Сполучених Штатів.   Як зазначається, минулого тижня відбулось представлення Дена Райса, спеціального радника головнокомандувача Збройних Сил України, як нового президента American University Kyiv. На церемонії представлення були присутні студенти, співробітники, члени правління та колишній президент АУК Рік Шангроув.

Нагадаємо, раніше група компаній ДТЕК зазнала спланованої медіа-атаки, яких не спостерігалося з початку війни. 

Договір із ДТЕК тепер можна оформити через Дію