Армія РФ намагалася штурмувати Білогорівку — ОВА

Наземні атаки росіян підтримувалися артилерією та авіацією, однак ЗСУ надійно тримають оборону селища.

Ворог дві доби поспіль намагався штурмувати Білогорівку на Луганщині, завдав по населеному пункту авіаудару. Про це 23 травня повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

«Стосовно Білогорівки росіяни не озвучують ніяких дат та строків, якщо вони були, то вже давно і багато разів порушені, — українські військові надійно тримають оборону селища. Ворог і позавчора, і вчора намагався штурмувати Білогорівку, наземні атаки росіян підтримувалися артилерією та авіацією, але успіху вони не досягли», — зазначив він.

Глава ОВА вказав, що в останні два місяці стало тенденцією підбиття застарілої броньованої техніки противника.

«Якщо раніше це були поодинокі випадки, то навесні вони почастішали. Днями на нашій ділянці фронту знищено одразу чотири БМП-1, які давно були зняті з озброєння в армії РФ, але через брак техніки їх теж кинули в бій», — заявив Лисогор.

Він також додав, що окупанти продовжують використовувати цивільні медичні заклади у власних цілях. Так, у Центральній районній лікарні Біловодська, яку загарбники перетворили на військовий шпиталь, не залишилося вільних місць — заклад переповнений пораненими.

Раніше голова Луганської ОВА повідомив, що російська армія знову зосередила увагу на Білогорівці і не полишає спроб витиснути з неї ЗСУ.

Вперше за 8 років. Масштабна «бавовна» в Луганську