Арнольд Шварценеггер розповів, як тримає своє тіло у формі

Колишній губернатор штату Каліфорнія почав свій шлях у бодибілдингу в 14 років. У віці 33 років Шварценеггер остаточно завершив свою спортивну кар’єру.

Американський  кіноактор і продюсер Арнольд Шварценеггер розповів, як у свої 76 років підтримує фізичну форму. Про це він сказав в інтерв’ю Men’s Health.

Зокрема він зізнався, що все ще продовжує займатися спортом, щоправда, виконує не надто інтенсивні вправи, а простіші, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.

«Я захищаю своє тіло та виконую терапевтичні тренування. Я виконую швидші, легші, але правильні вправи та намагаюся залишатися молодим. Я тренуюся, щоб залишитися в живих, щоб мати можливість знімати свої фільми», — сказав він.

Також за словами Арнольда Шварценеггера тренування допомагають підтримувати не лише фізичну форму, а й розумову діяльність.

«Коли ви тренуєтеся, то не лише ваше тіло накачується, це також ваш розум. Ви з більшим позитивом дивитеся на деякі речі у житті», — зазначив актор.

Крім того, «Термінатор» не приховує, що в молодому віці вживав стероїди і тільки під наглядом лікаря.

«Бодібілдінг завжди, завжди вважався безпечним спортом. Але тепер він таким не є. Тепер люди помирають — помирають через передозування препаратами і не розуміють, що вони, в дідька, коять. Вони слухаються шарлатанів», — наголосив Шварценеггер.

Раніше повідомлялося, що Kalush Orchestra виклали в соцмережі нове спільне фото з легендарним актором, зіркою Термінатор Арнольдом Шварценеггером.

Шварценеггер отримав керівну посаду в Netflix