Батько Ф’юрі закликав сина зустрітися з Усиком або Чжилеєм

Джон Ф’юрі вважає, що інакше чемпіону світу за версією WBC в надважкій вазі слід завершити кар’єру.

Тайсон Ф’юрі обов’язково має зустрітися у ринзі з Олександром Усиком та Чжаном Чжилеєм. Так вважає батько чемпіона світу за версією WBC в надважкій вазі.

У випадку якщо з цими бійцями домовитись не вдасться, то, на думку Джона Ф’юрі, його сину варто подумати над завершенням кар’єри.

«Вважаю, що є тільки два бої для нього, один — Усик, інший — Чжилей. На мою думку, Чжан складніший суперник. Він довів це у поєдинку проти Джо Джойса. Він двометровий шульга з потужним ударом.

Усик хитрий, але він не володіє такою ударною потужністю, як Чжан. Але, якщо Тайсон не зможе отримати ці бої, тоді йому варто закінчити кар’єру.

Чую багато розмов, але не бачу дій. Не бачу жодних контрактів, щоб ми могли їх переглянути. Не було нічого, крім розмов, дуже багатьох розмов. Ми не можемо говорити вічно. Надсилайте контракти, давайте вести переговори.

Якщо нам доведеться полетіти до Саудівської Аравії або якщо вони повинні приїхати в Велику Британію, ми готові полетіти в будь-яку точку планети, щоб виконати свою роботу.

Давайте оголосимо про це зараз, домовимося про ціну, отримаємо контракти та отримаємо певну суму для умовного депонування. Інакше можете бігати й далі.

Це професійний бокс, Тайсон і Усик теж не молодіють, вони не втратили рік даремно», — цитує Ф’юрі-старшого Talksport.

Нагадаємо, раніше Джон Ф’юрі назвав сина непереможним боксером.