Чоловік з вибухівкою прорвався з "ДНР" до Ростовської області — соцмережі

Росіяни заявили про новий «прорив» кордону — цього разу з боку «ДНР». Чоловік утік до Ростовської області та підірвав себе.

У Росії, після проведення та операції зі створення «смуги безпеки» в Бєлгородській області, продовжуються надзвичайні події. На цей раз росіяни заявили про спробу «прориву» кордону у Ростовській області з боку так званої «ДНР». 

Російський Telegram-канал Mash повідомляє, що невідомий чоловік з вибухівкою намагався прорватися через КПП Веселе-Вознесенка» у Ростовській області.   «Вчора з боку «ДНР» близько 19 години вечора він переліз через паркан і побіг лісом у бік хутора Максимів», — йдеться у повідомленні.   Російські прикордонники нібито спробували наздогнати чоловіка, але він підірвав себе і загинув. 

«Особу та мотиви перебіжчика встановлюватимуть слідчі, які зараз працюють на місці», — додає канал.

Нагадаємо, на початку тижнятазаявили про початок операції у Бєлгородській області по звільненню Росії від режиму Володимира Путіна.   РФ звинуватила Україну і заявила про «прорив кордону української ДРГ». Водночас українська розвідка наголошує, що на території Бєлгородської області діють лише росіяни, які створюють «смуга безпеки» для захисту українців.