Джонсон зустрівся з Трампом щоб поговорити про Україну

Джонсон у четвер зустрічався з Трампом та політиками-республіканцями в Техасі для того, щоб посилити підтримку України.

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон зустрівся з екс-президентом США Дональдом Трампом під час своєї поїздки до США. Про це із посиланням на британські та американські ЗМІ повідомляє Голос Америки.

«Борис Джонсон зустрівся з президентом Дональдом Трампом, щоб обговорити ситуацію в Україні і життєво важливе значення перемоги України», — сказав прес-секретар Джонсона.

Зазначається, що Трамп раніше називав Джонсона другом, але їхні позиції щодо війни в Україні відрізняються. У той час як Джонсон був активним прихильником України, кілька разів відвідував Україну і закликав Захід надати країні більше зброї, Трамп ще на посаді президента неохоче надсилав військову допомогу Україні, а нещодавно заявив, що не знає, хто має перемогти у цій війні, і кого він підтримуватиме у разі, якщо він повернеться до Білого дому.

Джонсон, який пішов з посади минулого року, їздив по Америці цього тижня, щоб заручитися підтримкою України серед вищих республіканців.

Також повідомляється, що аналітичні центри, що підтримують Україну, запросили колишнього британського лідера на приватний обід у Техасі, де він сказав зібранню політиків, донорів і керівників промисловості, що Америка має продовжувати курс на підтримку України.

За словами учасників зустрічі, Джонсон пообіцяв своїм техаським друзям за обідом, що є «цілковите сподівання, що українці зможуть завдати дуже значного контрудару цього літа», і обговорив «перспективу повного російського військового краху». Тому він радив американським бізнесменам робити «правильні ставки» на переможця.

Раніше повідомлялося, що Джонсон має намір очолити НАТО.