Екснардепа від ОПЗЖ підозрюють в ухиленні від сплати податків

Колишнього народного депутата України та члена проросійської партії ОПЗЖ Володимира Сальдо викрили в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Про це повідомляє БЕБ.

Під час аналізу відомостей  податкової служби, щодо джерел та обсягів отриманих доходів фігуранта справи, реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно встановлено, що прибутки та витрати значно різняться. Порушник, у період з 2001 по 2022 роки, працював на різних посадах в державних органах різних рівнів. У 2018 році він зареєстрував право власності на низку об’єктів нерухомого майна, а саме на: приміщення готелю, багатоповерхову будівлю, земельні ділянки.

Орієнтовна ринкова вартість нерухомості перевищує розмір офіційно отриманих доходів даної особи за період з 2010 по 2018 роки майже на 310 млн грн, що в понад 200 разів перевищує офіційні доходи. Таким чином бюджет України недоотримав понад 60 млн грн від ухилення від сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

Окрім цього, в березні 2022 року, після початку широкомасштабної агресії російської федерації проти України, порушник погодився на співпрацю з терористичним режимом рф та був призначений «керівником» окупаційної адміністрації Херсонської області.