ФІФА представила логотип і слоган ЧС-2026

Наступний Мундіаль, який приймуть США, Канада та Мексика отримав свої основні символи.

Наступний чемпіонат світу стане особливим. Так вважають у ФІФА, а тому вигадали для події особливий логотип та слоган.

Нагадаємо, що Мундіаль у 2026 році стане першим, у якому візьмуть участь 48 команд. Окрім того, вперше турнір прийматимуть одразу три країни: США, Канада та Мексика.

На логотипі ЧС-2026 представлений головний трофей на фоні візерунка, який створений багаторазовим повторенням зображенням 26 різних кольорів. Емблему представили на офіційному заході у Лос-Анджелесі.

2026 #FIFAWorldCup Emblem: Launched ✅🔥#WeAre26 pic.twitter.com/IiKaQKRkS6

— FIFA World Cup (@FIFAWorldCup) May 18, 2023

The #WeAre26 Brand Launch was truly a spectacle 🔥✨#FIFAWorldCup

— FIFA World Cup (@FIFAWorldCup) May 18, 2023

Також президент ФІФА Джанні Інфантіно представив офіційний слоган ЧС-2026 «WE ARE 26» (Ми – 26):

«WE ARE 26 – це бойовий клич. Це момент, коли три країни та весь континент заявляють: «Ми разом запрошуємо весь світ і готові провести найбільший, найкращий і всеосяжний чемпіонат світу в історії». ЧС-2026 дозволить кожній країні-господарці та кожній країні-учасниці вписати свою сторінку в історію світових першостей, а унікальний бренд – це великий крок на шляху до 2026 року.

Усього за кілька годин прекрасні 16 міст, які приймуть ЧС-2026, зроблять турнір ще барвистішим і захоплюючим, запустивши окремі індивідуальні бренди, розроблені ФІФА. Ці унікальні міста втілюють веселі місця та фантастичних людей, все це подарує фанатам незабутні враження у 2026 році. Поки ми святкуємо сьогодні тут, у Лос-Анджелесі, весь континент святкує те, що весь світ через три роки об’єднається у Північній Америці, щоб спостерігати за величезним шоу на Землі», – цитує Інфантіно офіційний сайт ФІФА.

#WeAre26 pic.twitter.com/H1SyqypUYY

— FIFA World Cup (@FIFAWorldCup) May 18, 2023

The countdown is 🔛 for the 2026 @FIFAWorldCup!

The official brand of the 2026 #FIFAWorldCup was launched in Los Angeles, USA, in an event that saw host countries Canada, Mexico and the USA, football legends and guests come together to celebrate:

— FIFA (@FIFAcom) May 18, 2023