Фотограф Чарльза III розсекретив, кого з українців хоче сфотографувати

Фотограф із задоволенням відобразив би на камеру президента України Володимира Зеленського, адже вважає його героєм нашого часу.

Королівський фотограф Х’юго Бернанд, який вже 20 років працює з Чарльзом III та Камілою, розповів, портрет кого з українців мріє зробити. Про це він повідомив у програмі Сніданок з 1+1.

За його словами, він хотів зафіксувати Володимира Зеленського, якого назвав іконою нашого часу.

«Якби ти запитала мене, кого б я хотів сфотографувати, я однозначно зробив би портрети людей, які, на мою думку, герої та ікони нашого часу. Наприклад, ваш президент Зеленський. Він крутий. Я думаю, він просто неймовірний», — сказав він.

Також Х’юго Бернанд розповів, як відбулася коронація монархів. Він зізнався, що до церемонії практично не виходив із Тронної зали і не спав, адже готувався до важливого заходу.

Після коронації Чарльза III та Камілі фотограф відсипався цілий день. Втім, він підкреслив — йому було приємно працювати з Його Величністю, оскільки він «дуже вихований і розумний».

«Ми дуже довго готувалися, а останні чотири дні взагалі майже не виходили з Тронної зали Букінгемського палацу — розкладали техніку, налаштовували світло і проводили репетиції фотосесії. Потім відбирали фото, і тільки потім я нарешті виспався. Спав увесь день», — підсумував Бернанд.

Раніше повідомлялося, що після коронації, що відбулася 6 травня, Букінгемський палац опублікував перші офіційні портрети короля Великобританії Чарльза ІІІ та королеви-консорту Камілли.

Фотограф розповів про зйомки найменших членів королівської родини