Група Буданова у 2016 році знищила спецпідрозділ ФСБ у Криму — ГУР

За кілька хвилин бою група знищила противника та вийшла з території тимчасово окупованого Криму без втрат.

Під час спецоперації в тимчасово окупованому Криму в 2016 році група Кирила Буданова зіткнулась з елітним спецпідрозділом ФСБ Росії та за кілька хвилин бою знищила противника. Про це виданню NV розповів тодішній начальник Головного управління розвідки Міноборони Валерій Кондратюк, повідомляє ГУР у Telegram.

За його словами, воєнна розвідка України тоді отримала інформацію про перекидання росіянами бойових вертольотів до Джанкою та вирішила їх знищити.    «Ми розуміли: за допомогою цих гелікоптерів, які працюють на низьких висотах, противник може спробувати захопити дамбу Кримського каналу. росіяни висадять там десант і ми нічого не встигнемо зробити», — сказав Кондратюк.    Під час тієї операції група Буданова зіткнулась з елітним спецпідрозділом ФСБ , за кілька хвилин бою знищила противника та вийшла з території тимчасово окупованого Криму без втрат.   Також у ГУР зазначили, що росіяни вже більше десятка разів організовували замахи на життя Кирила Буданова. Наприклад, у 2019 році під його особистий автомобіль російський кілер заклав вибухівку, але та здетонувала передчасно.

Нагадаємо, раніше керівник ГУР розповів, що Росія активно почала готуватися до війни проти України ще 2007 року. А через сім років, у 2014 році, росіяни скористалися зручним моментом для вторгнення.