Ілон Маск отримав дозвіл проводити випробування на людях

Американська компанія Neuralink має допомогти людям усунути наслідки певних хвороб мозку.

Компанія Ілона Маска Neuralink отримала рішення від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) на тестування мозкових імплантів на людях. Про це повідомляє Reuters.

«Схвалення FDA є важливим першим кроком, який одного дня дозволить нашій технології допомогти багатьом людям», — відзначили в Neuralink.

В компанії також відзначили, що набір учасників ще не розпочався, а більш детальна інформація буде доступна найближчим часом.

Сам Ілон Маск вважає, що мозковий імплант, який розробляє Neuralink, повинен вилікувати цілий ряд захворювань, включаючи ожиріння, аутизм, депресію і шизофренію.

Крім того бізнесмен наприкінці минулого року настільки був впевнений у безпеці пристроїв, що заявив про готовність імплантувати їх своїм дітям.

Також щонайменше чотири рази з 2019 року Маск прогнозував, що Neuralink почне випробування на людях. Але компанія звернулася за дозволом до FDA лише на початку 2022 року, і агентство відхилило заявку. Там вказали на кілька проблем, які необхідно було вирішити, перш ніж давати дозвіл на випробування на людях. Основні стосувалися літієвої батареї пристрою, можливості міграції дротів імплантату в мозку, а також проблеми безпечного вилучення пристрою без пошкодження мозкової тканини.

Раніше повідомлялося, що компанія американського бізнесмена Ілона Маска Tesla випустила свій бренд пива.

Маск представив нового гендиректора Twitter