Ірина Федишин у Лондоні стала жертвою шахрая

Артистку обурило, що під час війни знаходяться люди, які обманюють з метою заробити якомога більше.

Українська співачка Ірина Федишин розповіла про неприємний інцидент, який стався з нею в Лондоні. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

За її словами, виступаючи на благодійній вечері, вона зіткнулася з ненадійним організатором, який, ще й виявився шахраєм, адже він забрав собі всі кошти від продажу квитків.

«Організатор благодійної вечері у Лондоні, Микола Левченко не віддав нам жодного фунта від продажу квитків на благодійну вечерю, яка була спрямована на допомогу ЗСУ. Хочу зразу заспокоїти усіх людей, які донатили і купляли лоти цього вечора. Ці кошти, а це 3720 £, з тяжкою бідою і скандалами вдалося забрати і вони всі підуть на ЗСУ. Але нам прийшлося розшукувати людей, які донатили і передавали кошти цьому організатору. Натомість він частину донатів приховував, і тільки тоді, коли ми знайшли людину особисто, яка задонатили і передала Левченко ці кошти, він сказав, що справді все отримав, але забув віддати», — сказала вона.

Крім того, наступного дня він вимагав відсотки з проданих лотів, посилаючись на те, що має закрити особисті витрати.

«Він, без нашого погодження, прилетів з Дубліна, де проживає, в Англію на захід зі своєю сім’єю. І йому потрібно було закрити всі свої витрати на вікенд у Лондоні: на авіапереліт, готель і харчування користуючись з коштів людей, які прийшли на концерт і задонатили на ЗСУ. Ось така прикра ситуація», — додала співачка.

Проте Ірина Федишин зауважила, що організатор не сплатив витрати команди. Усе оплачувала сім’я артистки самостійно.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)

Раніше повідомлялося, що співачка Ірина Федишин вирушила до Донецької області, де ведуться активні бойові дії.

Ірина Федишин розповіла про загиблого під Соледаром брата