Яніна Соколова розкрила свій місячний дохід

Відома представниця ЗМІ має кілька проєктів одночасно. Вона також сказала, скільки витрачає на життя.

Українська журналістка, громадська діячка і блогерка Яніна Соколова розповіла, скільки заробляє на місяць. Свій дохід вона озвучила в інтерв’ю ведучому Славі Дьоміну.

Зірка зізналася, що працює на кількох роботах.

«По-різному буває, залежно від монетизації. Зараз уже краще. Команда в нас велика, 12 осіб. Ну це десь п’ять-сім тисяч доларів на місяць. Ну я ще на телебаченні працюю. Я продаю туди свій продукт. Плюс даю майстер-класи, лекції, є телевізійна школа. Це ще пару тисяч доларів на місяць. Пару тисяч доларів потрібно і на життя на місяць», — сказала журналістка.

Окрім того, вона зізналася, що склала заповіт.

«Я згадую той період свого життя як страшний сон. Наче це було не зі мною. Зміна внутрішня і зовнішня. Це було дуже важко. Я б не хотіла повертатися в той стан і тоді я була сильнішою. Поки ти живий, можливо все. Я написала заповіт, потрібно його знайти, той папірець. Давно писала. Наново не писала. Потрібно написати. Тут уже не від раку, уже від ракети. Я прийняла рішення, потрібно підписати документи, які дозволяють, щоб після смерті твої органи можна було використовувати людям, які потребують трансплантації. Я обов’язково підпишу цей документ. Мені не важливо, який вигляд я матиму у труні», — додала Соколова.

Нагадаємо, раніше Соколова представила фільм про жінок, які пережили сексуальне насильство російськими окупантами. Картина називається Чисте зло.

Яніна Соколова відреагувала на чутки про роман із Хливнюком